Wesele

Jakie wesele możesz u nas zorganizować?

Stylowe wnętrza Dworku Brodowo umożliwiają romantyczną i elegancką oprawę przyjęcia weselnego. Biel, świeże kwiaty, światło wpadające przez duże okna - to wszystko idealnie komponuje się z radosną atmosferą doskonałej uroczystości weselnej.

Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia weselne, jak również huczne wesela do 200 osób.

Sala przybrana na wesele w Dworku Brodowo Sala przybrana na wesele w Dworku Brodowo Sala przybrana na wesele w Dworku Brodowo Sale

W zależności od ilości osób, Państwo Młodzi mogą wybrać:

stylową, klimatyzowaną salę restauracyjną
klimatyzowaną salę balową
salę bankietową

Do dyspozycji oddajemy także salę wypoczynkową oraz duży taras - w okresie letnim również do wykorzystania na grilla.

Noclegi


Na Parę Młodą czeka wygodny apartament. Dworek dysponuje zapleczem noclegowym na 80 miejsc. Wygodne pokoje z łazienkami czekają na weselnych gości.

Menu


Menu weselne ustalamy indywidualnie. Mogą to być wybrane potrawy, z przygotowanej przez Nas propozycji, jak również dania zasugerowane przez Młodą Parę. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu podpowiadamy, które potrawy pasują na weselną ucztę.

Park


Rzadko kiedy zdarza się, by przez cały czas trwania wesela, goście siedzieli za stołami lub bawili się na parkiecie. Dobrze jest zrobić sobie małą przerwę i przewietrzyć się. Dlatego Dworek Brodowo jest idealnym miejscem na wesele ze względu na otaczający go, piękny park.

W naszym parku Zarówno Para Młoda jak i Goście mogą:

wybrać się na przejażdżkę bryczką
udać się na romantyczny spacer
zrealizować sesję zdjęciową Pary Młodej, Rodziny oraz Gości
ochłonąć od weselnych wrażeń
zorganizować zabawę dla wszystkich Gości (np. lampiony szczęścia, polonez po alejkach parku, bańki mydlane, animacje dla dzieci i dorosłych)

Park wokół Dworku Brodowo Park wokół Dworku Brodowo Park wokół Dworku Brodowo

Dodatkowo:


Ze swojej strony zapewniamy salę weselną, bazę noclegową i piękny park do wykorzystania.

Ale to tylko część rzeczy, które Państwo Młodzi powinni zorganizować przy okazji wesela. Dlatego też ułatwiamy to zadanie i pomagamy:

zamówić tort weselny
wynająć zespół grający na wesele
wynająć samochód dla Młodej Pary
wynająć bryczkę, którą Młoda Para będzie mogła wybrać się na przejażdżkę po naszym parku
wynająć wodzireja oraz animatora zabaw dla dzieci


Ceny


Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od ilości gości, wybranego menu, noclegów oraz innych atrakcji, na które zdecydują się Państwo Młodzi.
Nasze ceny z pewnością nie należą do wygórowanych.

Dodatkowo od Dworku Brodowo oraz firm partnerskich mam Specjalny Upominek dla Pary Młodej, dzięki któremu już starcie ślubnych przygotowań Narzeczeni będą mogli zaoszczędzić kilka groszy!

Zapraszamy do osobistego kontaktu z Nami - przyjedźcie do Dworku Brodowo na obiad albo kawę i ciasto. Chętnie pokażemy Wam nasz Dworek, oprowadzimy po parku i odpowiemy na wszelkie pytania.

...