Atrakcje

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie będziesz mógł aktywnie spędzić czas wraz z gronem przyjaciół, pracowników bądź kontrahentów, to w Dworku Brodowo będziesz miał, co robić!

Nasza firma jest organizatorem dobrej, pełnej wrażeń, wzbudzającej emocje
i jednocześnie bezpiecznej zabawy, przygotowanej perfekcyjnie i zaplanowanej szczegółowo przez profesjonalistów, rozrywki na najwyższym poziomie.

Organizujemy szereg aktywności na różne okazje takie jak spotkania integracyjne, imprezy plenerowe, festyny, koncerty, zjazdy, zloty, szkolenia militarne, selekcje, szkolenia strzeleckie a także imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, przyjęcia dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych. Z nami można przeżyć niezapomnianą eskapadę samochodami terenowymi, wziąć udział w grze terenowej na orientację, zasmakować plenerowych gier survivalowych czy wreszcie wziąć udział w emocjonującej rozgrywce paintballowej lub laser tag.

Z nami posilicie się, ogrzejecie się przy ognisku, które nauczycie się rozpalać, poznacie tajniki odczytywania map i różnego typu wskazówek oraz nauczycie się strzelać pod okiem byłych komandosów. Zakochacie się w świecie przygody na łonie przyrody.


Szczegóły pod numerem tel. 792233332
oraz e-mail: biuro@exex.com.pl